Vážení zákazníci, dle nového opatření vlády ze dne 15.3., které povoluje otevřít obchody se zahradnickými potřebami, je naše provozovna otevřena.

Husqvarna Olomouc

Husqvarna Česko s.r.o.

Nosnou značkou společnosti Agrocentrum DFG je prodej a servis výrobků Husqvarna.

Jako obchodně servisní společnost uvádíme na trh produkty značky Husqvarna a zabezpečujeme jejich záruční a pozáruční servis. Způsob prodeje se záměrně liší od prodeje obchodních řetězců a zásilkové služby přes internet. Osobní prodej, zaškolení a následná péče o zákazníka jsou pro nás velmi důležité. A tak i v případě prodeje výrobku přes internet se prodejce se zákazníkem domluví na místě osobního předání. Možnost přesvědčit se na vlastní kůži o kvalitě a funkčnosti, prakticky shlédnout vybíraný objekt v odpovídajících podmínkách, nebát se osobně vyzkoušet a porovnat nabízené varianty - to všechno dohromady přináší jistotu správného rozhodnutí. Každý autorizovaný prodejce musí absolvovat speciální školení několikrát do roka tak, aby byl schopen co nejlépe podat našim zákazníkům veškeré informace o výrobcích značky Husqvarna. Produktová školení jsou zaměřena na novinky pro nejbližší sezónu, servisní školení zase na postupy a způsoby při údržbě a opravách lesní a zahradní techniky.

Na základě více než 300leté zkušenosti v oblasti strojírenské výroby, nabízí dnes firma Husqvarna špičková řešení. Při optimální kombinaci profesionální výkonnosti s ohledem na potřeby uživatele a životního prostředí, vám poskytnou naše produkty efektivnost a spokojenost s výsledky vykonané práce.

Produkty